Menü
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Biz Kimiz?


Bisiklet sporu tutkunlarının ihtiyaç ve beklentileri göz önüne alınarak tasarlanan Mosso, Ümit Bisiklet güvencesiyle, yüksek performansı, eşsiz sürüş deneyimi ve üstün kalitesi ile bisiklet sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmuştur.

Harekete geç sloganıyla yola çıkan Mosso, estetik anlayışı ve her zevke uygun konforlu tasarımlarıyla bisiklet sporunun gelişmesine katkı sağlamış ve bisikletçiye her zaman önem vermiştir.

Zengin ürün çeşidiyle göz dolduran Mosso Bisiklet, göz alıcı tasarımları, kusursuz donanımı ve yenilikçi teknolojileri ile bisiklet sporuyla ilgilenenlere maksimum performans ve dayanıklılık sağlıyor.

Bisiklet sürmenin keyfini en üst seviyelerde yaşatmayı hedefleyen Mosso ile yollar ve özgürlük daha da anlam kazanıyor.

Misyonumuz

Misyonumuz

Modern üretim ve pazarlama anlayışımızla sektörün lider kuruluşu haline gelmek ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmek.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Tüketicilerimizin yaşamlarının her döneminde vazgeçilmez bir marka olmak, her kullanışta aynı performans ve özgürlüğün hissetmelerini sağlayabilmek.

Harekete Geç

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Ümit Bisiklet, gerçekleştirdiği faaliyetlerde, kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sistemini etkin olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak, uygun, zamanında ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktır.

Sürekli Geliştirme ve İyileştirme

Sürekli Geliştirme ve İyileştirme

Üst yönetimin katkıları ve tüm çalışanların katılımıyla, Kalite Yönetim Sistemimizin şartlarına uymak ve sistemin etkinliğini sürekli geliştirmek.

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır